Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

DOKTOR / HEKİM MUAYENE HİZMETLERİ

İhtiyacınız olan sağlık hizmeti için uzman ve
deneyimli kadromuz sizlere bir adım kadar yakın.

Bir Adım Sağlık Doktor Muayene Hizmeti ile; rutin kontrolleriniz, hastalık takibiniz veya akut şikayetlerinizde ihtiyacınız olan farklı uzmanlık alanlarında hizmet veren doktorlarımız, sizi bulunduğunuz yerde ziyaret ederek muayenenizi gerçekleştirebilir, ihtiyacınız olan tedaviyi düzenleyerek konfor alanınızda size uygun zaman planlamasıyla destek verebilir.

Böylelikle sağlık ihtiyaçlarınız zaman bulamama veya sağlık kurumuna gitmeyi tercih etmeme gibi sebeplerle ertelenmez.

Bir Adım Sağlık ile siz nerede iseniz doktor muayeneniz orada gerçekleşir.

Pratisyen hekimden çeşitli alan uzmanlıklarına dek tüm süreç yönetimlerinde destek veren doktor kadrosu ile konfor alanınızda aynı gün hizmet alabilirsiniz.Kronik bir hastalık ile devam eden tedavi sürecinde farklı bir görüş almak isterseniz, hastalığınızın seyrini bakım sürecinizde doktorunuzla birlikte yürütmemizi isterseniz veya hastalıkla ilk kez karşılaştığınızda tedavi sürecinizin planlanmasını isterseniz doktor randevusu talep edebilirsiniz.

İster ayakta geçirdiğiniz hastalık süreçlerinde eviniz veya iş yerinizde hızlıca destek alabilir, isterseniz yatağa bağlı olunan durumlarda farklı gelişen sağlık ihtiyaçlarınızda evinizde muayene olabilirsiniz.

Doktor muayene hizmetinden ister konfor alanınızda yüz yüze, isterseniz online veya telefonla yararlanabilirsiniz.

Yerinde doktor hizmeti verilirken genel durum değerlendirmesi yapılarak ihtiyacınız olan tamamlayıcı hizmetleri de eş zamanlı alarak bütüncül yaklaşımla tedavi sürecinizde başlayabilirsiniz.

Üstelik destek aldığınız doktorunuz tarafından süreç takibi yapılarak ihtiyaçlarınıza yönelik yönlendirmelerin de devam edeceği desteklerden faydalanabilirsiniz.

Tüm hizmet aşamalarında hukuksal olarak sizi koruyacak tüm süreçler hakkında bilgilendirilir ve mahremiyetinize özen gösterilerek sağlık hizmeti almanız sağlanır.

Yerinde doktor muayenesi hizmetine ilişkin tüm süreçlerde konfor alanınızda tüm hijyen koşulları sağlanarak güvenilir sağlık hizmeti alabilmek için hasta danışmanlarımızla görüşebilir, aynı gün dilediğiniz yerde en kısa sürede hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.