Evde Bakım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan sağlık ve bakım hizmetini sağlık sorunu ile karşılaştığınız andan itibaren, yaşadığınız huzur ve güven dolu ortamdan ayrılmadan “Bir Adım Sağlık” olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Hastanede takip edilen bakım ve tedavi sürecinizi evinizde aynı kalitedeki uzmanlıkla sürdürebilmek adına size ya da yakınınıza eşlik eden profesyonel danışmanlarımızla en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Bize ulaştığınız andan itibaren, hastanızı ve yaşadığı çevreyi uzman sağlık ekibimiz tarafından inceleyerek sağlık probleminiz ile ilgili tecrübeli sağlık profesyonellerimizle sizleri bir araya getiriyoruz.

Yaşam alanınızda uzmanlarımız tarafından yapılan fiziksel ortam analiziyle ihtiyacınız olan tıbbi cihaz ve malzeme tespitinizi yaparak en uygun ekipmanı “Bir Adım Sağlık” güvencesi ile sizlere tedarik ediyor, oluşturulması gereken tüm koşulları sağlayarak size teslim ediyoruz.

Bu sayede hangi cihaza ve malzemeye ihtiyacınız olduğunu, kiralama veya satın alım detaylarını, sosyal güvenceniz kapsamındaki kullanılabilir haklarınızı nereden ve nasıl tedarik edeceğinizi karmaşaya kapılmadan kurulum hizmetimizle birlikte sunuyoruz. Talep ve ihtiyacınız halinde uzman ekiplerimiz tarafından ekipman kullanımı eğitimini yerinizde vererek 7/24 size özel teknik destek hizmeti ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Sağlık hizmeti verdiğimiz tüm hastalarımızı yerinde uzman hekim ve hemşirelerimizle ziyaret ediyoruz. Sizinle birlikte süreç planlamamızı yaparak ihtiyacınıza yönelik süreci başlatıyoruz.

Tüm aşamalar ve hizmet detaylarımız, hasta takipleri, muayene raporları ve sağlık durumunu gösterir belgeleri alanında tecrübeli hemşireler tarafından uygun ekipmanlar eşliğinde 7/24 özel olarak takip ederek kayıt altına alıyoruz. Evde sağlık hizmeti kapsamında sizin için alınan tüm önlemlerimiz sayesinde maruz kalabileceğiniz enfeksiyon riskini de en aza indiriyoruz.

Bakım ihtiyacı karşılanacak bireyin yaşamdan kopmadan, fiziki bakımıyla beraber psikolojik olarak da güçlü kalmasını hedefleyerek alanında uzman psikologlar tarafından psikolojik destek hizmetimizi de eş zamanlı sunuyoruz. Gerek bakım hizmeti sağlayan gerekse bakımı alan birey ve ailesi için zorlu ve hassasiyet gerektiren bu süreçte alınan psikolojik desteği önemsiyoruz.

Uzun bir yolculuk olan evde bakım süreci, iniş çıkışlarıyla birçok dinamiği barındıran zorlu bir dönemdir. Bu zorlu dönemde sizin ve ailenizin mahremiyetini koruyan, güvenlik ve konforunu ön planda tutan profesyonel ekibimiz ile her adımda yanınızdayız. Eğitimli ve uzman kadromuzla sevdikleriniz için risk almadan “Bir Adım Sağlık” hizmet ayrıcalığından faydalanmanız için

  • Adres:
  • E-Posta:
  • Telefon: