Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

EVDE BAKIM HİZMETLERİ

İhtiyacınız olan sağlık hizmeti için uzman ve
deneyimli kadromuz sizlere bir adım kadar yakın.

Bir Adım Sağlık Evde Bakım Hizmetleri kapsamında; evde/hastanede refakat, bakım hizmetleri ve ünite destek hizmetlerinin tümü, alanında deneyimli hemşire ve sağlık destek personelinden oluşan ekibimizle sağlanır.

Hastalıkların teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, kronik bir hastalığın takibinde ya da koruyucu sağlık hizmetlerinin verilmesi süreçlerinde, hastalara kendi ortamlarında verilen evde bakım hizmetleri denetimli ve hukuksal güvence ile uygulanır.

Evde bakım hizmetleri uygulanma süreci öncesi hasta ve hasta yakınları bulundukları ortamda ziyaret edilir, profesyonel ekipler tarafından tanılama hizmeti sağlanarak ihtiyaç analizi yapılır. Yapılan bu tanılama sürecinde, hasta ve hasta yakınlarının maksimum refah seviyesi hedeflenerek hastaya özel tedavi ve bakım planları oluşturulur.

Hizmetlerimizi sunmak için uzman sağlık profesyonellerimiz, siz nerede iseniz orada 7/24 sürdürülebilir kaliteli ve güvenli sağlık hizmetini sunmak üzere yanınızda olur.

Hizmetin devam ettiği süre boyunca düzenli ziyaretlerle süreç analizi devam ederken kurum doktorumuz tarafından primer doktorunuzla iletişim de sürekli devam eder. Tedavi programı süresince ihtiyacınız olan diğer sağlık hizmetleri konusunda da multidisipliner yaklaşımla hizmet veren ekibimiz desteğini sürdürür.

Evde bakım hizmeti için destek veren tüm sağlık profesyonellerimiz hizmet boyunca yapılacak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olup gelişebilecek tüm olası durumlara karşı hazırlıklı ve akut gelişebilecek her duruma karşı eğitimlidir. Müdahale edilmesi gereken durumlar oluştuğunda hızlıca kurum doktoru ile iletişim kurarak hızlı müdahale edebilir veya transfer desteği gerekirse hızlıca organizasyonu gerçekleştirebilir.

Tanılama sırasında hizmetin sürdürülmesi için gerekli tıbbi cihaz ve malzeme ihtiyacınızın ortaya çıkması halinde, ihtiyaçlarınız tedarik edilerek uzman teknik ekiplerce kurulumu sağlanır.

Evde bakım hizmetleri kapsamında ister günlük rutinlerinizde sağlık kontrollerinizin takibi için gerekli olan tansiyon aleti, saturasyon cihazı, ateş ölçer, kan şekeri ölçüm cihazı vb. gibi küçük cihazların temininde isterseniz de kronik hastalık takibi için gerekli hasta yatağı, ventilatör vb. ev tipi tıbbi cihazların veya sağlık ürünlerinin temini, kiralama ve kurulum desteğinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İster evinizde ister hastanede dilediğiniz alanda evde bakım hizmeti talep edebilir, güvenilir koşullarda kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm hizmet aşamalarında hukuksal olarak sizi koruyacak tüm süreçler hakkında bilgilendirilir ve mahremiyetinize özen gösterilerek sağlık hizmeti almanız sağlanır.

Evde bakım hizmetlerine ilişkin tüm süreçlerde konfor alanınızda tüm hijyen koşulları sağlanarak güvenilir sağlık hizmeti alabilmek için hasta danışmanlarımızla görüşebilir, dilediğiniz yerde en kısa sürede tanılama ziyareti alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.