Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

1980 İzmir doğumlu Ayşe Şengel, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Bölümü'nde tamamlayarak, lisans sonrası 2002-2007 yılları arasında özel bir hastanede Kardiyoloji, Pediatri, Acil ve Ortopedi servislerinde çalıştı. Ardından yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı alanında tamamlayan Şengel, tezini “Sosyal Sorumluluk” konusunda hazırladı. 2007-2020 yılları arasında Halk Sağlığı Hemşiresi olarak çalışmalarını sürdürerek aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı. İnsan ve toplum konularına olan ilgisi nedeniyle İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans ve Pedagojik Formasyon programını tamamladı. Gönüllü olarak sürdürdüğü sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra, İş Sağlığı, İlk Yardım, Hijyen ve Afet Yönetimi Eğitmeni olarak da her yaş grubuyla çalışarak çeşitli projelerde görev aldı. Ulusal ve uluslararası çalışma ve yayınları mevcut olan Şengel, halen üniversitelerde Halk Sağlığı, Girişimcilik, Sosyal Sorumluluk konularında seminerler vermektedir. 20 yılı aşkın sektör deneyimiyle 2021 yılında “Halk Sağlığı İnovasyonu” olarak adlandırdığı Bir Adım Sağlık şirketini kurarak çalışmalarına devam etmektedir.

1970 doğumlu Dr. Ender Günay, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayarak, lisans sonrası kariyerine Modern Hastane Yönetimi ve Aktüel Tıp Dergisi’nde Yayın Koordinatörü olarak başladı. Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hastane ve Sağlık Kuruluşları Yönetimi programında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Hastanelerde Yönetim ve Organizasyon, Başhekim Yardımcılığı, İşletme Koordinatörlüğü, Grup Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonlarında çalıştı. Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği ve İstanbul Tabipler Odası üyesi olan Günay, çeşitli sigorta şirketlerinde yönetici pozisyonlarında görev aldı. Çalışma hayatına 2021 yılı itibari ile halen bünyesinde yer aldığı Bir Adım Sağlık şirketinde Mesul Müdür olarak devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tuğba Uludağ, iş hayatına 2007 yılında Amerikan Hastanesi’nde başladı. 2011 yılında Belçika kökenli bir evde bakım merkezinin kuruluş aşamasında departmanların oluşumu ve işe alım süreçlerinde aktif rol aldı ve eş zamanlı olarak aynı firmada Hizmet Koordinasyon Uzmanı olarak görevine devam etti. Kariyerine, 2013 yılı itibari ile farklı bir evde bakım merkezinde Hizmet Koordinasyon Yöneticisi olarak devam etti. Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar Programı kapsamında desteklenen, ALS MNH Derneği ve Evde Bakım Derneği’nin iş birliği ile gerçekleştirilen “Yaşamak Yetmez, Yaşamak da Lazım” projesinde tüm koordinasyon sürecinin yönetimi görevini üstlendi. Uludağ, bu görevi sürecinde hâlen üyesi olduğu Evde Bakım Derneği Denetleme Kurulu’nda da görev aldı. 15 yıllık sektör deneyimine sahip Tuğba Uludağ, çalışma hayatına, 2021 yılı itibari ile dahil olduğu ve halen bünyesinde yer aldığı Bir Adım Sağlık şirketinde Hizmet Koordinasyon Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Başkent Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda eğitim hayatına başlayan Umutcan Ararat, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünde tamamladı. 2012-2017 yılları arasında özel bir hastanede Acil Servis ve Genel Yoğun Bakım ünitelerinde görev alarak son üç yılını Genel Yoğun Bakım Sorumlusu olarak sürdürdü. 2017-2021 yılları arasında özel bir evde bakım merkezinde Evde Bakım Hemşiresi olarak görev aldı. Aynı zamanda klinik araştırmalar ile ilgili sertifikasyon programlarına dahil olarak Klinik Araştırma Saha Hemşiresi pozisyonunda çalıştı. Çalışma hayatına, 2021 yılı itibari ile halen bünyesinde yer aldığı Bir Adım Sağlık şirketinde Mobil Sağlık Hizmetleri Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Atatürk Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda eğitim hayatına başlayan Melike Özdemir, lisans eğitimini Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde tamamladı. 2014-2017 yılları arasında özel bir hastanede Nöroloji ve Koroner Yoğun Bakım ünitelerinde görev alarak son iki yılını Nöroloji Yoğun Bakım Sorumlusu olarak sürdürdü. 2017-2022 yılları arasında özel bir evde bakım merkezinde Evde Bakım Hemşiresi olarak görev alarak son iki yılında Ekip Lideri olarak çalıştı. Çalışma hayatına 2022 yılı itibari ile halen bünyesinde yer aldığı Bir Adım Sağlık şirketinde Evde Bakım Hizmetleri Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan Dr. Ali Can Ünlü, ülkenin çeşitli şehirlerinde hastanelerin Erişkin Acil Servis, Çocuk Acil Servis, Diyaliz, Yaşlı Bakım ve Aile Hekimliği birimlerinde ve yönetici kadrolarında görev yaptı. Hekimliği dışında sağlıklı beslenme ve sporcu beslenmesi, fitness eğitmen eğiticiliği alanlarında sertifikalarıyla eğitim vermektedir. Üniversite yıllarından itibaren yabancı hasta medikal danışmanı olarak çalışırken aynı zamanda uluslararası kuruluşlarda "İnsan Hakları", "Sınırsız Dünya" ve "Avrupa İnsan Psikolojisi" gibi projelerde yönetici olarak görev aldı. Çalışma hayatına Bir Adım Sağlık şirketinde Proje Danışmanı olarak devam etmektedir.