Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

Yılsonuna kadar kurumsal üyelere özel %15 indirim fırsatı.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

İhtiyacınız olan sağlık hizmeti için uzman ve
deneyimli kadromuz sizlere bir adım kadar yakın.

Bir Adım Sağlık Mobil Sağlık Hizmetleri kapsamında; gün içinde tamamlanan enjeksiyon, serum, sonda işlemleri, kan alımı, yara bakımı, pansuman gibi hemşirelik hizmetleri, doktor muayene hizmetleri, tanı ve görüntüleme hizmetleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, laboratuvar hizmetleri ve daha birçok hizmet, kişiye uygun zaman planlamasında olduğunuz yerde alanında uzman sağlık profesyonelleri tarafından etik hizmet anlayışıyla sağlanır.

Tüm lokasyonlarda konumlanan mobil sağlık ekipleri, talep edilen adrese en kısa sürede ulaşarak doktor kontrolünde planlanan sağlık hizmetini güvenli şekilde uygular.

Tüm mobil sağlık hizmetleri uygulanırken bireylerin biyolojik, psikolojik, sosyolojik ve kültürel olarak ihtiyaçları belirlenir, kişiye özel oluşturulan planlarla enjeksiyon, serum, sonda işlemleri, pansuman gibi hemşirelik hizmetleri, hekim muayene hizmetleri, danışmanlık ve eğitim hizmetleri, laboratuvar hizmetleri ve daha birçok gün içinde başlayıp tamamlanan sağlık hizmetleri multidisipliner hizmet anlayışıyla yerinde uygulanır.

Hizmetlerimizi sunmak için uzman sağlık profesyonellerimiz, siz nerede iseniz orada 7/24 sürdürülebilir kaliteli ve güvenli sağlık hizmetini sunmak üzere yanınızda olur.

Mevsimsel salgınlara bağlı karşılaştığınız durumlarda, devam eden tedavilerinizin uygulanması aşamalarında, mevcutta tarafınızdan yürütülen bakım hizmetlerinin kalitesini artırmak için eğitim almak istediğinizde, yeni ebeveyn olduğunuzda destek ihtiyacınızda, hastalıklardan korunmak için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, akut gelişebilecek durumlara hazırlıklı olmak için yapılması gerekenleri öğrenmek istediğinizde ve daha birçok sağlık ihtiyacınızda alanında uzman kadromuz desteğiyle güvenilir sağlık hizmeti konfor alanında sunulur.

İster evinizde ister iş yerinizde dilediğiniz konfor alanında mobil sağlık hizmeti talep edebilir aynı gün hizmetin sağlanması rahatlığından yararlanabilirsiniz.

Size tüm ihtiyaçlarınızda sağlık hizmeti sunulurken, uygulanacak işlemler kurum doktorları tarafından kontrol edilir ve hizmete özel uzmanlık alanlarına göre görev dağılımı yapılır.

Sağlık hizmeti için sizi ziyaret eden tüm çalışanlarımız hizmet boyunca yapılacak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olup gelişebilecek tüm olası durumlara karşı hazırlıklı ve akut gelişebilecek her duruma karşı eğitimlidir. Müdahale edilmesi gereken durumlar oluştuğunda hızlıca kurum doktoru ile iletişim kurarak hızlı müdahale edebilir veya transfer desteği gerekirse hızlıca organizasyonu gerçekleştirebilir.
Tüm hizmet aşamalarında hukuksal olarak sizi koruyacak tüm süreçler hakkında bilgilendirilir ve mahremiyetinize özen gösterilerek sağlık hizmeti almanız sağlanır.

Mobil Sağlık Hizmetleri’ne ilişkin tüm süreçlerde konfor alanınızda tüm hijyen koşulları sağlanarak güvenilir, kaliteli sağlık hizmeti alabilmek için hasta danışmanlarımızla görüşebilir, aynı gün dilediğiniz yerde en kısa sürede hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.