Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

TANILAMA VE GÖRÜNTÜLEME

İhtiyacınız olan sağlık hizmeti için uzman ve
deneyimli kadromuz sizlere bir adım kadar yakın.

Bir Adım Sağlık Tanılama ve Görüntüleme Hizmetleri kapsamında doktorlar tarafından talep edilen; EKG, EKO, EEG, Holter, SFT, USG, Röntgen Çekimi, Uyku Testi vb. tanılama ve görüntüleme ihtiyaçlarınız size uygun zaman planlamasında olduğunuz yerde uzman sağlık profesyonellerimiz tarafından sağlanır.

Erken tanılama, teşhis ve tedavi süreçlerinde destekleyici olduğu bilinen bu hizmetler, son teknoloji tanı ve görüntüleme cihazları kullanılarak gerçekleştirilir.

Akut gelişen kaza durumlarında, rutin yapılacak işlemlerinizde, daha önceden istek kağıdıyla talep edilen uygulamalarda, checkup amaçlı kontrol tetkiklerinizde faydalanabileceğiniz tanı ve görüntüleme hizmetlerimiz ister kendi doktorunuzun isterseniz kurum doktorlarımızın muayenesi sonrası istek formları ile olduğunuz yerde sağlanır.

Sonrasında, sonuçlarınız en kısa sürede size ve doktorunuza rapor olarak iletilir.
Sonuçlarınız için değerlendirme ve bilgi almak istediğiniz her durumda doktor görüşmesi talep edebilir, yönlendirmelerde ihtiyacınız olan diğer sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tüm hizmet aşamalarında hukuksal olarak sizi koruyacak tüm süreçler hakkında bilgilendirilir ve mahremiyetinize özen gösterilerek sağlık hizmeti almanız sağlanır.

Tanılama ve görüntüleme hizmetlerimize ilişkin tüm süreçlerde konfor alanınızda tüm hijyen koşulları sağlanarak kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti alabilmek için hasta danışmanlarımızla görüşebilir, aynı gün dilediğiniz yerde en kısa sürede hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.