Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kalp krizi riskinizi 4 dakikada öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

TIBBİ CİHAZ VE MALZEME TEDARİK HİZMETLERİ

İhtiyacınız olan sağlık hizmeti için uzman ve
deneyimli kadromuz sizlere bir adım kadar yakın.

Bir Adım Sağlık Tıbbi Cihaz ve Malzeme Tedarik Hizmetleri kapsamında; hastalıkların tedavisinde gerekli olan malzeme ve ekipmanların kiralama ve satışına dair tüm hizmetler ihtiyaç analizi yapılarak belirlenir, gerekli olan tıbbi cihaz ve malzemeler tedarik edilerek uzman teknik ekiplerde evde/yerinde teslim ve kurulumu gerçekleştirilir.

İhtiyaç analizi yapılırken; ev ortamı değerlendirilerek kuruluma uygun hale getirecek öneriler verilir.

İhtiyaç duyulan malzemelerin listesi kişiye, hastalık durumuna, doktor raporuna ve evin durumuna göre değerlendirilir.

Kullanılacak malzemeler kısa bir dönem için gerekli ise ve kiralama için uygun ise öncelikli olarak kiralama seçeneği önerilir. Uzun dönem takip gerektiren durumlar için satın alma önerileri paylaşılır.

Bir Adım Sağlık tıbbi cihaz ve malzeme tedarik hizmetleri kapsamında tansiyon aleti, ateş ölçer, pulse oksimetre, havalı yatak, hasta yatağı, aspiratör, yatak başı monitör, beslenme pompaları, oksijen destek ekipmanları, konsantratör, tekerlekli sandalye, walker, sarf malzemeler gibi daha birçok ürünü talep edebilirsiniz.

Tüm hizmet aşamalarında hukuksal olarak sizi koruyacak tüm süreçler hakkında bilgilendirilir ve mahremiyetinize özen gösterilerek sağlık hizmeti almanız sağlanır.


Tıbbi Cihaz ve Malzeme Tedarik Hizmetleri’ne ilişkin tüm süreçlerde konfor alanınızda tüm hijyen koşulları sağlanarak güvenilir, kaliteli sağlık hizmeti alabilmek için hasta danışmanlarımızla görüşebilir, aynı gün dilediğiniz yerde en kısa sürede hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.